Ženský kruh Turnov

Setkávání žen v bezpečném kruhu.

Důvěra a přijetí jsou na prvním místě.

Průvodkyně Turnovskými kruhy je Péťa


Když se řekne ženský kruh, tak si pod tím každý představuje něco absolutně odlišného. Rády bychom Vám popsaly jak vznikl ten náš a jakou podobu má nyní.

Jak a proč vznikl? Je to příběh, který opravdu rády vyprávíme, jelikož nám přijde nádherný a sám o sobě vystihuje sílu ženského spojení. 

Vyléčení a znovunalezení ženské energie bylo mnoho let mojí životní náplní. Až mi jednou velice dobrá přítelkyně řekla: " Hele a proč jako neděláš ty kruhy konečně? Už ho uspořádej, já jsem podobnou akci slíbila jedné známé a nikdo nic podobného v Turnově nedělá." No a už to bylo. Leden 2019, úplňkové pondělí jsme se sešly poprvé a ve velmi hojném počtu 10 žen. 

Na kruh tehdy přišla i Nikol, díky tomuto seznámení dnes vznikají tyto stránky. Hned po prvním shledání, jsme obě věděly, že spolu budeme spolupracovat. Tak se zrodil nápad založit Kozákovské ženy, za který jsem jí neskonale vděčná.


Rozhodnutí, že i nadále budeme pokračovat ve scházení se na sebe nedalo dlouho čekat a hned jsme hromadně domluvily další termín. Každých 14 dní v pondělí. A takto se vídáme dodnes a věříme, že budeme i do budoucna. 


Náš kruh má mnoho podob, někdy má jasné téma, jindy je to pouze o sdílení. Občas máme kruh tvořivý, pohybově aktivní, meditační, hýčkací, fotící, rituálový a pak zase jen jsme. Ať už se rozhodneme pro jakoukoli náplň, vždy je jasné jedno, každá žena, která přijde, odchází domů spokojená, šťastná a nabitá ženskou energií

v její plné síle a kráse. A to je to, proč to vše děláme, chceme spojit všechny ženy, které cítí, že je to k nám táhne a probudit v nich maximum jejich ženství. 


Termíny kruhů

Setkáváme se obvykle v terapeutickém zázemí, Károvsko 2094
Začínám v 17:00 a končíme cca ve 19:00
Přihlášky posílejte na email kozakovskezeny@gmail.com
Ideálně sledujte náš facebook , kde máte jistotu aktuálních informací

Ženský kruh je hlavně o intimitě, takže záznamy z nich bývají vždy jemné a spíše neurčité, proto tato decentní ukázka z ženských setkání.

Chcete přijít na kruh?

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět s potvrzením. Prosím uveďte o který kruh máte zájem.

Průvodkyně Péťa

Péťa Larenía

Kdo je a není Péťa?

Jsem žena, žena, která touží po splynutí se svojí vnitřní podstatou. Jsem žena, která se stále učí vymaňovat z mužského principu, ve kterém jsem žila dlouhé roky. Žena, která pochopila, že uvnitř mě dřímá obrovská síla.

Síla ženství, síla země, síla života, sila lásky, síla touhy po sdílení.

Jmenuji se Péťa, je mi 33 let a žiji v srdci českého ráje v Turnově.

Svoji "dospěláckou" cestu jsem začala v zaměstnání zdravotní sestřičky, které mě do jisté doby velice naplňovalo a uspokojovalo, jelikož jsem jej brala jako poslání, poslání pomáhat. V průběhu několika let jsem si ale uvědomila, že principy zdravotnictví jsou pro mě velice omezující. Můj holistický pohled na nemoci mě přiměl vystoupit z komfortní zóny jistot.

Do dnes považuji za nejlepší rozhodnutí vydat se na tuto krásnou cestu. Začala jsem studiem koučinngu a psychosomatiky a pokračovala přes nejrůznější druhy terapií, ženskosti, cykličnosti až jsem letos v červnu nastoupila na dvouleté studium porodní duly.

Tím se dotvořila a uzavřela moje dlouholetá vize. Být průvodkyní žen. Po prvním odvedeném ženském kruhu jsem jsem věděla, že nic jiného už hledat nemusím. Sdílení a objevování krás života ve společenství žen je mým snem, moji cestou.

Tedy. Jsem žena a jsem za to nesmírně vděčná.

Mám obrovské množství rolí, ale všechny zaštítí ta jedna, která je podstatou všech. Toužím nasytit svůj život láskou a štěstím a totéž předávat a šířit dál, aby každá žena pochopila, že i ona může. Primárně se věnuji SRT terapii ve spojení s Bachovými esencemi. Více o mých terapiích se dočtete zde.

Těším se na společné okamžiky,

Péťa Larenía